LEAN MÉRNÖK (HF 9-6761)

Értékelés:
(0 szavazat)
Megbízható nemzetközi gyártó partnerünk részére keresünk új munkatársat

LEAN MÉRNÖK

(HF 9-6761)

pozícióba.
Győr-Moson- Sopron megyébe.

Feladatok:

  • Lean fejlesztési projektek irányítása,
  • Lean képzések szervezése és tartása, képzési anyagok fejlesztése,
  • Fejlesztési lehetőségek keresése, célok meghatározása,
  • Újító javaslatok rendszerének működtetése,
  • Kapacitáselemzés, kapacitás bővítési lehetőségek feltárása.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (előny: mérnök),
  • Min. 5 év nagyvállalatnál szerzett mérnöki tapasztalat,
  • Lean eszközök használatában, bevezetésében szerzett tapasztalat,
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Biztos nemzetközi háttér,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Fiatal, dinamikus csapat,
  • Hosszú távú munkalehetőség.

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye: Győr- Moson-Sopron megye.
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a"HF 9-6761"-os referenciaszám és a pozíció feltüntetésével a hf4734@profession.hu e-mail címre.

Megjelent: 985 alkalommal