LEAN részlegvezető pozícióba

Értékelés:
(0 szavazat)
Multinacionális megbízónk részére keresünk

(Dekraref: 376)
munkatársat.

A leendő kolléga feladatai lesznek:

  • Cégvezetés támogatása a vállalat lean stratégiájának megvalósításában.
  • Lean stratégiai terv kialakítása, követése, folyamatos fejlesztése.
  • Lean csoport (5 fő) hatékony vezetése, a megfelelő csapat kialakítása, motiválása, továbbképzése.
  • Lean képzések tartása és szervezése, Kaizen események megvalósítása, képzési anyagok fejlesztése.
  • Vállalati folyamatok fejlesztése, problémák feltárása, bevezetés támogatása.
  • Újító Javaslatok koordinálása és fejlesztése.
  • Költségcsökkentései projektek vezetése.

A pozícióval kapcsolatos elvárások:

  • Mérnöki végzettség
  • min. 5 év nagyvállalatnál szerzett mérnöki tapasztalat
  • lean eszközök (5S, VSM, TPM, SMED, Poka-Yoke, stb.) használatában, bevezetésében szerzett tapasztalat
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • termelő vállalatnál termelési területen szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit partnercégünk kínál:

  • versenyképes juttatások,
  • képzési lehetőségek,
  • hosszú távú biztos munkahely.

Munkavégzés helye:

  • Győr

Kérjük, amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát bérigény megjelöléssel a dekra1138@profession.hu e-mail címre. Köszönjük!

Megjelent: 1347 alkalommal